Natural Fibers. Nowy sklep, nowe działania. Z miłości do naturalnych włókien roślinnych.

Natural Fibers. Nowy sklep, nowe działania. Z miłości do naturalnych włókien roślinnych.

Marka „Natural Fibers” zrodziła się z miłości do włókien roślinnych.

Len, konopie, pokrzywy, dzięki swym cudownym właściwościom, zawsze miały specjalne miejsce w moim sercu.

Początkowo, w ramach Pracowni Rzemiosł Dawnych, zajmowałam się nimi w ujęciu historycznym, tradycyjne rzemiosło ma wyjątkową moc, nauczyło mnie szacunku dla pracy ludzkich rąk.

Lata doświadczeń w tym zakresie przyniosły nowe realizacje biznesowe, nowe pomysły, nowe chęci na doświadczanie tego, czym obdarzyć może nas natura.

Marzy mi się wykorzystanie włókien roślinnych, głównie konopnego, w branży higienicznej, tego dotyczy większość naszych działań, badań, doświadczeń.

Tymczasem, w ramach działań Natural Fibers przedstawiam naszą pierwszą przędzę konopną, stworzoną z szacunkiem do Matki Ziemi, ekologicznie. Powstała z polskich upraw, dzięki polskim rolnikom, który w tej roślinie słusznie widzą potencjał. Powstała dzięki naszej wiedzy o tym, kiedy oraz jak konopie zasiać, jak i kiedy zebrać, jak przetworzyć, by dały cudowny włókienniczy plon. Jak o włókno dalej zadbać, by dało przędzę. Powstała, bo to idealny moment. Chcemy by była doskonała, więc jeszcze nad nią pracujemy.

Zapraszam do naszego sklepu. Będą się tu pojawiały rzeczy wyjątkowe. Tworzone powoli, z najprawdziwszej miłości do włókien naturalnych.

Aleksandra Olszewska, CEO